Hakkımızda

GelişimDönüşümAtölyesi


Gelişim Dönüşüm Atölyesi, amacı itibari ile geleceğe dair, farkındalığı yüksek, bilgi donanımı üst seviyelerde olan, bir amaç ve hedefi olan bireyler oluşturmak, hem Türkiye için modern, çağdaş bir gelecek hazırlamak hem de ekonomiye hayat veren ve ülkemizin refah seviyesini yükseltecek kurumları organize etmek için vardır.

Bireysel ve kurumsal eğitimlerimizin yanı sıra, öğrenci ve eğitmen eğitimlerimiz, eğitim koçluk hizmetlerimiz, bireysel koçluk ve kurumsal koçluk hizmetlerimiz ile var gücümüzle çalışmaktayız.

Yaşamın bir parçası olan biz insanoğlu, kendi geleceğini hazırlamakta kendisine karşı sorumluluk sahibidir. Bu hazırlık aşamasında, doğru bilgi ve yetiye doğru kanallar ile sahip olabilmeniz için varız.

Kişisel gelişim kursu, koçluk, kurumsal eğitim firması, kişisel dönüşüm uzmanı, kişisel gelişim eğitimleri, koçluk, danışmanlık Kocaeli İzmit İstanbul Sakarya

Tasarladık,
Dönüştürdük,
Kazandırdık


Bir amaç uğruna kurulmuş, bireylere ve ülkeye değer katma amacı taşımaktadır. Kurucumuz, Taylan YILDIZ, eğitime ve gelişime önem veren, farkındalığı yükseltmek için hem toplumlara hem bireylere hitap eden bir düşünceye sahiptir. Bu nedenle ``6. his üzerinde bir şeyler olamalı`` ilkesi ile hareket ederek Yedinci duyu sahibi bireyler oluşturmak çabasındadır.

Uluslararası akreditasyona sahip sertifikaları ile, öğrenci - eğitmen danışmanlığı, kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri, koçluk, mentörlük, reklam danışmanlığı ve lider yöneticiliği gibi bir çok konuda uzmanlıklara sahiptir.

Hem gönüllülük esaslı hem de özel danışmanlık hizmetleri ile yıllardır verdiği hizmeti, Gelişim Dönüşüm Atölyesi ile önce Kocaeli'de sonrasında bütün Türkiye'de sergilemektedir.

Hızlı İletişim
Tüm sorularınız
30 dk içinde cavaplanacaktır


Sizi aramamız için bize adınız soyadınız, e-mail ve telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Danışmanımız size kısa sürede cevap verecektir.